Jump to content

Jauns foruma dizains!

Mēs izveidojām jaunu foruma dizainu, dažas foruma funkcijas vel izstādes stadijā, kā arī Minecraft serverim tuvākajā laikā būs paziņojums.

Servera monitors

Statuss: Izslēgts

Serveris: Fall.lv - Factions/SkyBlock/SkyPVP

IP: mc.fall.lv

Versija:

Spēlētāji: 0/0


Sign in to follow this  
mrabols

mrabols kā moderators

Recommended Posts

Pieteikums:

  • Vārds, uzvārds (Var arī tikai uzvārda pirmo burtu): Edgars M
  • Vecums (16+): 11.decembrī iekāpšu pilngadībā 
  • Rekomendācija (Vai tevi rekomendē kāds no administrācijas): Domāju, ka neatradīsies 
  • Vai tev ir kāda pieredze šajā amatā?: Nevēlos sākt reklamēt projektus, protams tas arī nav nepieciešams, tāpēc pietiks ar vārdu ''JĀ''
  • Links uz sasveicināšanos: Kā redzams pašlaik ir tukšums 
  • Discord (Lai varam sazināties ar tevi, var arī privāti): Administrējot WillyH* bieži traucēja bez iemesla, tāpēc droši vien varam privāti
  • Motivācijas vēstule (Pārliecini mūs, ka esi īstais): Runājot godīgi, bez šīs spēlēs ir problemātiski dzīvot. Nezinu kas, bet kaut kas velk visu laiku atpakaļ. Nepārprotat to, ka galīgi bez šīs spēlēs nevaru dzīvot, bet gan to, ka liekas, ka kaut kas trūkst. Zinu, ka kāds par mani vispār nav dzirdējis vai kā, bet zinu to, ka daudzi mani pat ļoti labi zin, jo neticu tam, ka neviens no iepriekš minētā servera nenāks uz šejieni spēlēt, zinot to, ka pats serveris aizvērās. Pieredze man ir ļoti liela gan moderejot gan adminstrejot, tāpēc droši varu teikt, ka kārtību varu noturēt, protams par cik man ir mīksta sirds dažreiz varam pievērt acis, bet tas nenozīmē, ka vienmēr tā būs. Vēl viens plus ir tas, ka visam šim ejot cauri esmu iemācījies apieties ar komandām, kā arī par cik pretendēju uz foruma moderatoru varu palīdzēt ar ACP. Sevi slavēt un stāstīt kāds es tur , kāds es šeit nav labi, tāpēc to es nedarīšu, jo cilvēki ir dažādi ar dažādiem viedokļiem par lietām un izpratni, tāpēc iepazīsies procesā. P.S sākumā aizmirsu piebilst vēl vienu teikumu, kas skan šādi. (Zinu, ka prasības nav pilnvērtīgas, kā gribētos un tas, ka kādu māc šaubas, kāpēc tik ātri piesakies, bet lieta tāda, ka ja jūs novērtēsiet un kārtīgi apdomāsaties, tad sapratīsies, ka skaitlis ir cipars nekas vairāk.)
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pirmo reizi fall spēlēsi un jau piesakies, interesanti, neko sliktu par tevi neesmu dzirdējis, pagaidām neitrāls, kad redzēšu tevi serverī varēšu spriest racionālāk.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antirekomendāciju, forumā nav tik liela aktivitāte, lai šobrīd mēs netiktu galā ar saviem pienākumiem. Kā arī lielākā daļa no nepieciešamajām prasībām nav un šeit esi tikai tiko reģistrējies. Uzturies ilgāk un tad pēc manām domām kandidē velreiz! :classic_wink:

P.S - iedošu +rep, par to kad esi viens no pirmajiem, kas kautcik ir centies pie motivācijas vēstules, jo tā ir viena no svarīgākajām daļām pieteikumā lai parliecinātu tev dot rekomendāciju.:classic_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esi jauns purns, parādi, ka esi aktīvs un piesakies vēlāk. Atteikts. TC.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×